Подружнє життя усталилося, і ви живете спокійно і розмірено. Але при цьому секс у шлюбі перестав приносити яскраві емоції, кудись подівся регулярний оргазм. Не варто шукати альтернативні відносини, щоб знову відчути гостроту і яскравість сексуальних переживань.

Це не керівництво по сексології, але кілька спостережень і порад, які допоможуть зробити ваше подружнє життя багатшим.

Квіти і компліменти

Ні що так не піднімає самооцінку жінки, як компліменти від коханого чоловіка. Усвідомлення власної привабливості творить чудеса, і з загнаної домогосподарки дружина перетворюється в богиню сексу. У сексі багато залежить від натхнення, і проявляти фантазію і пристрасть хочеться тоді, коли ти знаєш, як Він тобою захоплений.

Що робити чоловікові, щоб підвищити самооцінку жінки? Кажіть їй про її зовнішність тільки хороше. Жінки дуже чутливі до оцінки з боку коханого чоловіка, і пам’ятають дуже довго всі невтішні слова у бік своєї зовнішності. Жартувати з дружиною з приводу її ніг, попи, або тим більше грудей – не варто. Підкреслюйте гідності, і дружина розквітне на очах. Але не потрібно грубих лестощів, інакше ефект буде зворотним.

Що робити жінці? Займіться своїм тілом. Приділяйте собі час на те, щоб розслабитися і потренуватися. Фітнес, пілатес, йога, плавання, танці – вибирайте. Коли ви будете відчувати і розуміти своє тіло, бачити його красу – у вас буде бажання дарувати цей скарб коханому. Жіночі статеві гормони при регулярних тренуваннях виробляються краще, і підвищують лібідо.

секс у шлюбі

Зустрічайтеся потайки

Освіжити почуття в шлюбі нескладно. Потрібно лише згадати, як все починалося. Коли ви знайомилися і пізнавали один одного, то кожна хвилина поруч була важливою і цікавою. Влаштовуйте побачення поза домом, наприклад, зустріньтеся після роботи в кафе. Після цього відразу додому повертатися не варто. Прогуляйтеся по нічному місту, сходіть в кіно.

Запалюють вогонь подружнього сексу таємні зустрічі в готелі. Сюди також потрібно приїжджати окремо. Такі побачення на чужій території включають асоціації з періодом залицянь, і ви знову побачите поруч із собою того людини, який запалив в вас пристрасть.

Можливо, періодично вам буде корисно відвозити дітей бабусям. Так ви зможете влаштовувати романтичні вечори на своїй території.

Чому у жінки пропадає сексуальне бажання до чоловіка – пояснює сексолог Євген Кульгавчук

Вивчіть питання

Все ж хороший секс у шлюбі на одній інтуїції не збудувати. Коли ви вичерпали всі свої знання і фантазію, слід скористатися досягненнями поколінь. Камасутра або підручник з сексології – все буде корисно зрілій сім’ї. Влаштовуйте нічні читання в ліжку, з обов’язковою практичною частиною. Це весело. Різноманітність поз і розуміння фізіологічних основ зроблять ваш секс дуже захоплюючою частиною подружніх відносин. При цьому спільні пізнання зміцнюють шлюб і психологічно. І ви однозначно освіжіть подружній секс.

Є сенс сходити на сімейний прийом до сексолога. Все, що ви не могли дізнатися або зрозуміти самостійно, вам пояснить фахівець.

Приділяйте увагу оральних пестощів. Оральний секс – це хороший грунт для експериментів. При цьому з віком для чоловіків це стає важливою умовою гарної ерекції.

Вивчайте сексуальні іграшки. Щось вам обов’язково сподобається, і це розкріпачить вас для сексуальних експериментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

НАЙСИЛЬНІШІ АФРОДИЗІАКИ

СЕКС В ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?