Амінокислоти для росту м’язів принесуть вам користь, якщо ви будете правильно їх приймати. Неправильне їх застосування може завдати організму великої шкоди.

Користь спортивних амінокислот

Ріст м’язів – одне з основних завдань для будь-якого спортсмена. Чим краще розвинені м’язи, тим більших успіхів можна домогтися у своїй справі.

Як відомо, для росту м’язової маси організму необхідні амінокислоти. В даний час існує безліч різновидів спортивного харчування, збагаченого протеїнами. Амінокислоти для росту м’язів дозволяють за відносно короткий період часу домогтися значно кращих результатів від тренувань.

Амінокислоти для спортсменів володіють наступними корисними властивостями:

  • позитивно впливають на роботу всього організму;
  • покращують засвоюваність вітамінів і мінералів;
  • покращують роботу імунної системи;
  • покращують метаболізм;
  • постачають клітини організму киснем;
  • підвищують настрій;
  • сприяють швидкому набору м’язової маси;
  • зменшують апетит;
  • уповільнюють процеси старіння;
  • позитивно впливають на стан шкіри, нігтів і волосся.
Шкода амінокислот для нарощування м’язів

Існує чимало прихильників (у тому числі професійних спортсменів та спортивних лікарів) природного тренування м’язів, без застосування додаткових джерел білка.

Так, спортивні амінокислоти можуть завдати шкоди організму, якщо їх неправильно приймати. У такому випадку висока ймовірність отруєння організму, що часто спостерігається у початківців спортсменів, які не дотримуються елементарних рекомендацій, яке вимагає спеціальне спортивне харчування.

Оптимальні дози прийому амінокислот

Для росту м’язів рекомендовано приймати амінокислоти не менш ніж 5г одноразово, але не більш ніж 20г. Дозування визначається спортивним лікарем із урахування індивідуальних особливостей організму людини. Купуючи амінокислоти, звертайте увагу на зазначене дозування, бо трапляються випадки, коли виробник зменшує дозування при тій самій кількості з метою підвищити вартість продукту.

Порада заснована на аналізі описів та відгуків покупців зі списку продукції – https://f.ua/shop/aminokisloty/. Порада не є інструкцією до застосування.

Комплекс амінокислот, що приймається спортсменами для збільшення м’язової маси, може завдати шкоди серцево-судинній системі, тому спортсмену варто уважно стежити за станом свого здоров’я.

Шкода амінокислот для спортсменів також полягає в тому, що для підтримки оптимальної м’язової маси їх необхідно приймати постійно. В іншому випадку м’язи почнуть швидко зменшуватися в розмірах, не отримуючи необхідної кількості амінокислот.

Беручи до уваги потенційну шкоду спортивного харчування, багато спортсменів воліють «шукати» амінокислоти в продуктах харчування, а саме: яйцях, сирі, м’ясі, шпинаті та інших натуральних джерелах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОМИЛКИ В ТРЕНІНГУ НА РІСТ М’ЯЗІВ

ОСНОВНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ КУЛЬТУРИСТА

ЛІТНІ ВИДИ ФІТНЕСУ