Болі в спині – проблема, з якою стикаються мільйони людей по всьому світу. Причин цьому безліч, про них ми вам і розповімо. Отже, чому ж болить спина, і що робити для того, щоб позбутися від цієї проблеми?

1. Малорухливий спосіб життя

Біль в спині часто наздоганяє тих, хто веде малорухливий спосіб життя. В основному це стосується офісних працівників, які до того ж і сидять на незручних стільцях.

Для того щоб уникнути болю в спині лікарі рекомендують 3-5 разів під час робочого дня здійснювати перерви на 5-10 хвилин, присвячуючи їх простій розминці.

2. Остеохондроз

Болі в спині – один з можливих ознак остеохондрозу. При встановленні цього діагнозу рекомендуються дозовані фізичні навантаження, а також застосування спеціальних фізіотерапевтичних методик лікування.

3. Міжхребцева грижа

При підозрі на міжхребцеву грижу необхідно звернутися до лікаря. Можливо, хворому потрібно хірургічне лікування.

4. Сколіоз

Лікування сколіозу передбачає виконання спеціальної лікувальної гімнастики, застосування фізіотерапії, носіння коригуючих корсетів. Сколіоз – прогресуюче захворювання, тому до лікаря потрібно звернутися якомога раніше.

5. Остеоартрит

Це хронічне захворювання суглобів, яке вражає шийні і нижні поперекові відділи хребта. Нерідко хворих турбують хронічний біль внизу спини або в області шиї. Необхідно звернутися до лікаря.

6. Компресійний перелом

Компресійний перелом тягне за собою гострі болі в спині, які можуть турбувати хворого постійно протягом тривалого періоду. Людині потрібна медична допомога. Лікування часто проводиться в умовах стаціонару.

7. Хвороба Бехтерева

Хвороба Бехтерева характеризується безперервнию напругою і болями в спині і стегнах. Це хронічне захворювання, яке вимагає медичного втручання вже на ранніх стадіях. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим успішнішим буде результат лікування.

8. Інфекційні ураження хребта

Якщо у вас болить спина на тлі підвищення температури тіла, то це може бути симптомом інфекційного ураження хребта. Негайно звертайтеся до лікаря!

9. Хвороби ШКТ

Нерідко болі в спині виникають при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. При хворобах травної системи часто відзначається біль у межлопаточной області, а іноді у людини болить поперек, що помилково приймається за радикуліт. Необхідно лікування основного захворювання.

10. Спондилолістез

В даному випадку людину турбують хронічні болі в спині. Хворому необхідно пройти комплексне лікування у лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
15 НАТУРАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ВІД БОЛЮ В СПИНІ

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ ДЛЯ ХРЕБТА

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО В ДИТИНИ СКОЛІОЗ