Обгортання харчовою плівкою – популярний «домашній» метод, за допомогою якого можна втратити пару зайвих кілограмів. Проте чи так він ефективний? Чи справді обгортання плівкою допоможе спалити жирові відкладення, або це не більше ніж вигадка?

Обгортання для схуднення – популярна косметологічна процедура, що дозволяє позбутися кількох зайвих кілограмів. В даний час існують десятки різних способів обгортання, із застосуванням тих чи інших речовин і продуктів, наприклад, екстрактів водоростей, меду, глини, шоколаду, кави та інших.

Найпростішим способом обгортання можна вважати обгортання харчовою плівкою, який доступне і в домашніх умовах. Так чи ефективний цей метод для схуднення? Давайте у всьому детально розберемося.

Обгортання харчовою плівкою і обмін речовин

Деякі люди вважають, що обгортання плівкою прискорює обмін речовин через стимулювання кровообігу. Однак це не більше ніж міф.

Насправді, при обгортанні харчовою плівкою відбувається перерозподіл кровотоку. Судини ділянки, що піддається обгортанню, розширюються, що призводить до припливу більшої кількості крові до певної частини тіла. При цьому не збільшується ні сила, ні частота серцевих скорочень, і кров циркулює зі звичайною швидкістю.

Обгортання допомагає «спалити» жир

Обгортання харчовою плівкою може бути ефективно тільки в боротьбі з так званої набряклою повнотою. Рясне потовиділення при обгортанні призводить лише до дегідратації організму, але ніяк не до спалювання жирових відкладень.

Багато людей вважають (у тому числі і деякі фахівці), що обгортанням можна досягти локального розщеплення жиру. Насправді, при схудненні жировий прошарок стоншується по всьому тілу. Неможливо окремо зменшити стегна, живіт або сідниці.

Так, обгортання допоможе вам позбавитися від зайвої рідини в організмі, але не більше того. До того ж, тут досить легко дійти і до зневоднення, що дуже небезпечно для організму.

Таким чином, нескладно зробити висновок про те, що харчова плівка не годиться для позбавлення від зайвих кілограмів. Істинного схуднення (зменшення жирових відкладень) можливо досягти тільки за допомогою нормалізації харчування і фізичних навантажень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ЯТЬ СЕКРЕТІВ, ЯК ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ

ХОДЬБА І КАЛОРІЇ – ПІШІ ПРОГУЛЯНКИ І СХУДНЕННЯ

ЛІТНІ ВИДИ ФІТНЕСУ