Сьогодні існує багато різних методик, які спрямовані на позбавлення від зайвої ваги. Увагу багатьох привернуло обливання холодною водою для схуднення. Німецькі вчені стверджують, що такий метод є безпечним і принесе тільки користь для організму.

Що дає обливання холодною водою?

При регулярних обливаннях можна спалити зайві калорії і збільшити швидкість протікання обміну речовин. Завдяки цьому можна позбутися набряклості і поліпшити стан шкіри, вона стане гладкою та еластичною. До того ж обливання бадьорять і приводять в тонус весь організм.

Як проводити холодне обливання для схуднення?

Відразу перекинути на себе відро крижаної води можуть не всі, тому рекомендується почати з теплого душу і поступово знижувати температуру. Ваша мета – вилити на себе приблизно 3 л води зараз. Якщо відчуєте тремтіння по тілу, відразу заверніться в рушник. Через пару хвилин шок пройде, і ви відчуєте прилив енергії і сил. Спочатку рекомендується обливатися не частіше 1-го разу на 3 дні і з часом збільшувати кількість процедур до 2-х разів на день.

Обливання рекомендується проводити, починаючи з ніг, спочатку одну, потім іншу. Потім варто перейти на руки і швидко облити передню частину тіла, а потім перейти на спину. Якщо ви обливаєтеся душем, то на руки і ноги повинно йти по 1 хв., а на груди, живіт і спину не більше 30 сек.

Корисна інформація

Чим корисні обливання холодною водою з’ясували тепер потрібно розібратися, як не нашкодити організму. Під час проведення процедур важливо прислухатися до сигналів, які посилає вам організм. Варто пам’ятати, що ризик застудитися завжди існує. Якщо після декількох процедур ви все ще відчуваєте сильний озноб і відчуття «шоку» не проходить, швидше за все, така методика схуднення не для вас і краще від неї відмовитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ

СОЛОДКЕ СХУДНЕННЯ З МАНДАРИНАМИ

ОГЛЯД ОСНОВНИХ СПОСОБІВ І ЗАСОБІВ СХУДНЕННЯ