Один раз на тиждень для підтримки гарної форми і сім разів на тиждень для бездоганного настрою. А скільки ви займаєтеся сексом?

Секс 1 раз на тиждень: для гарної форми

Регулярні заняття сексом хоча б 1 раз на тиждень дозволять вам не набирати зайву вагу. Ні, справа тут зовсім не втрачених калоріях під час сексу. До слова, при статевому акті втрачається не так вже й багато калорій, як про це пишуть (всього 70-100 ккал в середньому за статевий акт).

Під час статевого контакту виділяться гормон окситоцин, який покращує якість сну. А хороший сон – це один з основоположних умов для тих, хто хоче схуднути. Повноцінний сон дозволяє нормалізувати активність основних гормонів голоду: греліну і лептину.

Секс 2 рази на тиждень: ви менше будете хворіти

Як показують дослідження, люди, що займаються сексом 2-3 рази на тиждень, рідше страждають від простудних захворювань і грипу. Виявляється, регулярне статеве життя сприяє збільшенню вироблення імуноглобулінів, які допомагають нам протистояти патогенним бактеріям і вірусам.

Читайте також:  Приватний медичний центр в Ужгороді
Секс 3 рази на тиждень: ви знижуєте ризик серцевих нападів

Про користь сексу для здоров’я серця говорять давно. По-перше, секс корисний для серця тим, що являє собою фізичне навантаження. З іншого боку, регулярне статеве життя з бажаним партнером корисно для нервової системи. Так ви будете менше схильні до стресів, що, безумовно, знизить ймовірність серцево-судинних захворювань.

Секс 4 рази на тиждень: ваша шкіра буде виглядати молодше

Цікаве спостереження американських учених: пари, які займаються любов’ю 4 рази на тиждень і більше, виглядають на 4-8 років молодше! Фахівці з Королівського госпіталю Единбурга вважають, що такий омолоджуючий ефект сексу пов’язаний з тим, що статевий контакт сприяє виробленню гормону росту, який допомагає спалювати жирові відкладення і робить шкіру пружною і еластичною.

Читайте також:  Здоровий спосіб життя як світоглядна система: йога

Секс

Секс 5 разів на тиждень: ви будете прекрасно виглядати

Якщо ви часто займаєтеся сексом (5 і більше разів на тиждень), то ви ймовірно сповнені оптимізму і енергії. Як правило, люди, що займаються сексом 5 разів на тиждень, полягають у гармонійних відносинах зі своїм партнером. Вони завжди в гарній як фізичній, так і психологічній формі.

Секс 6 разів на тиждень: ваш мозок працює бездоганно

За секс 6 разів на тиждень вам буде вдячний ваш мозок. А все тому, що при заняттях сексом збільшується потік крові до мозку, відбувається вивільнення гормонів, які сприяють поліпшенню ваших розумових якостей. Знайшлися навіть такі вчені, які вирішили перевірити цю теорію. Дійсно, як показують голландські вчені, люди, що займаються сексом 5-7 разів на тиждень, краще справляються з розумовою роботою.

Читайте також:  Варикозное расширение вен: как выбрать актуальную стратегию лечения?
Секс 7 разів на тиждень: у вас прекрасний настрій

Ви займаєтеся сексом щодня? Ну що ж, ми вражені! Якщо вам це в радість і не в тягар, то це можна тільки вітати. Якщо ви щодня займаєтеся сексом, то це означає, що ви прекрасно справляєтеся зі стресами, почуттям занепокоєння та іншими психологічними проблемами, які відбуваються з нами в нашому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ