Якщо у вас не виявилося під рукою мастила для сексу, то приготувати лубрикант можна і в домашніх умовах. Дізнайтеся, чим можна замінити лубрикант, і як приготувати мастило з банана! Внесіть у ваше інтимне життя гострі відчуття.

В даний час дуже багато пар використовують різні лубриканти для занять сексом. Ці засоби дозволяють уникнути безлічі проблем, викликаних недостатнім виробленням власного мастила.

Підвищена сухість піхви може відзначатися при деяких хворобах, післяпологовому періоді, менопаузі або втомі. У таких випадках позбутися дискомфорту при статевому акті допоможе лубрикант, який слід нанести на інтимні зони.

Нерідко бувають ситуації, коли смазки для сексу просто немає під рукою. Що ж робити в таких випадках?

Читайте також:  Що таке фільтр для води: переваги використання
Що можна використовувати замість мастила?

За хімічним складом всі лубриканти можна розділити на 3 категорії: лубриканти на основі води, на основі олій і силіконові мастила.

Якщо у вас немає часу на приготування лубриканта, то можете скористатися масажним кремом. Правда, варто бути дуже акуратним. Уважно читайте склад таких кремів. У них може міститися ментол та інші зігріваючі речовини, які доставлять безліч неприємних відчуттів при нанесенні на інтимні місця.

Скористатися також можна і масажним маслом. Проте варто мати на увазі, що мастило для сексу на основі олії може порушувати цілісність латексних виробів.

Як приготувати лубрикант

Для любителів поекспериментувати цікавим буде приготування лубриканта в домашніх умовах. А чи знали ви, що краще інтимна мастило в домашніх умовах – це розтертий банан з чистою кип’яченою водою?

Читайте також:  Пресотерапія: огляд процедури

Для приготування такого лубріканта візьміть 1 банан, очистіть його від шкірки і перетріть його в блендері. В отриману кашку додайте трохи кип’яченої води. Лубрикант готовий до застосування.

Перевага такого лубриканта в тому, що його можна використовувати ще і як прекрасний привід для оральних ласк. Такий лубрикант не викликає алергії, і не принесе ні вам, ні вашому партнерові ніяких неприємностей.

Лубриканти, приготовані своїми руками, можуть внести нові яскраві відчуття у ваше інтимне життя. Експериментуйте!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИМ ГРОЗИТЬ ВІДМОВА ВІД СЕКСУ

МІФИ ПРО БЕЗПЕЧНИЙ СЕКС

4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС