Ягоди годжі вважаються унікальним дієтичним продуктом, який може позбавити від багатьох проблем зі здоров’ям. Але найбільше ягоди годжі прославилися як засіб для схуднення. Для цієї мети їх рекомендують їсти у великій кількості, а також заварювати замість чаю.

Корисні властивості ягід годжі

Склад ягід годжі досить багатий. Вони містять вітаміни і мікроелементи, амінокислоти, складні вуглеводи – тому є біологічно цінним продуктом харчування.

У 100 грамах сухих ягід годжі міститься денна норма заліза, вітаміну В9 і цинку. За різними відомостями, від 1,5 до 10 денних норм вітаміну С. Ягоди годжі багаті кальцієм, йодом, і ще містять більше десятка мікро- і макроелементів. Одним з цінних властивостей годжі є здатність знижувати рівень глюкози в крові.

Амінокислотний склад ягід годжі дивний для плодів рослини: тут міститься 18 амінокислот, 8 з яких є незамінними.

Але навіть всі перераховані переваги не заважають ягоді годжі приносити свою порцію калорій у ваш організм. Так, на 100 г підсушених ягід доводиться 200-300 кілокалорій.

Тому, перш ніж худнути на ягодах годжі, перегляньте своє ставлення до цього продукту.

ягоди годжі для схуднення

Чи можуть ягоди годжі принести шкоду?

Так, можуть. Саме завдяки своєму багатому вітамінно-мінеральному складу. У помірних кількостях вони корисні, але при неправильному вживанні ягоди годжі можуть бути навіть небезпечні.

Високий вміст вітаміну С може викликати алергію, а надлишок цинку – несприятливо позначатися на чоловічому здоров’ї. Якщо ви не страждаєте від нестачі йоду, то захоплення ягодами годжі може призвести до почастішання серцебиття, пітливості, нервового виснаження.

Властивість ягід різко знижувати цукор крові може викликати сильний апетит. Тому якщо їсти їх на голодний шлунок, то схуднути буде складно.

Людям з підвищеним тиском, порушенням функції нирок, роботи органів травлення, гіперфункцією щитовидної залози, вагітним, годуючим ягоди годжі слід їсти дуже обережно.

корисні властивості ягід годжі

Чи можна схуднути за допомогою ягід годжі?

Вся справа в тому, що в гонитві за стрункою фігурою багато жінок можуть забути про те, що схуднути за допомогою їжі можна. Все, що ви їсте, приносить вам калорії. І чим більше ви будете їсти корисних ягід годжі, тим більше калорій ви отримаєте. Замінити ягодами годжі цукерки або тортик буде корисно і смачно, але додавати їх до звичних обсягів солодощів з метою схуднення марно.

Ягоди годжі не вміють спалювати жир. Жодна подібна заява не відповідає дійсності. Вони підвищують біологічну цінність вашого раціону, і просто дуже смачні, але не володіють ні одним з чарівних властивостей, про які кажуть виробники.

Схуднути за допомогою ягід годжі можна, але тільки якщо ви зміните свій раціон, і внесете туди, крім ягід годжі, нежирну білкову їжу і складні вуглеводи. Додайте також фізичні навантаження.

Вправи, які допоможуть прискорити метаболізм: планка (йога), місток, віджимання, станова тяга, скручування корпусу і робота преса, утримання рівноваги, прогин у спині (лежачи на животі) з підйомом рук і ніг. Тобто всі положення тіла, де м’язи будуть змушені утримувати тонічне навантаження.

Ягоди годжі допоможуть вам справитися з випробуваннями, які чекають худнучому аскету, доповнюючи раціон важливими живильними компонентами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ДІЄТУ

10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ