Найкращою їжею для стрункої фігури є ті продукти, які прискорюють обмін речовин і збагачують організм вітамінами і мікроелементами.

Скинути вагу і підтримувати фігуру – непросте, але цілком посильне завдання. Зниження калорійності харчування і фізичні навантаження приведуть до гарного результату вже через кілька тижнів. Однак процес схуднення можна і прискорити. Для цього потрібно знати, які продукти слід вводити в свій раціон харчування. У цій статті ми розповімо вам про деякі продукти, що допомагають вам у нелегкій боротьбі із зайвими кілограмами.

Горобина

У цій ягоді містяться речовини, здатні зв’язувати жирні кислоти, що запобігає їх всмоктуванню в кишечнику. Також ягоди горобини перекривають вуглеводний шунт, не дозволяючи простим вуглеводам перетворюватися в жири і відкладатися під шкірою. Дія горобини посилюється, якщо її вживати в поєднанні з шипшиною. Можна взяти по одній частині сухих плодів горобини і шипшини, залити окропом і настояти кілька годин у термосі. Відвар рекомендується пити по півсклянки між прийомами їжі.

Баклажани

Баклажани – прекрасне джерело марганцю – елемента, який сприяє поглинанню клітинами глюкози, а також не дає клітинам запасатися жиром. У більшості людей з надмірною вагою рівень марганцю знижений майже вдвічі.

Кабачки

У кабачках міститься велика кількість клітковини і пектину – сполук, які пов’язують жирові речовини і виводять їх з організму. Крім того, кабачки багаті цинком, міддю і селеном. Ці мікроелементи відіграють важливу роль у підтримці найважливіших біохімічних циклів, залучених в обмінні процеси.

Пісне м’ясо

М’ясо є найважливішим джерелом L-карнітину – речовини, що перешкоджає відкладенню жиру. Але і той жир, який вже накопичився, також починає розщеплюватися під дією цієї речовини. L-карнітин має виражену анаболічну дію, тобто сприяє переробці жирової тканини в м’язову без побічних ефектів, які властиві анаболічних стероїдів.

Ананас

Напевно ви чули про «жироспалюючі» властивості ананаса. В цьому тропічному фрукті міститься велика кількість ферменту бромелін, який активізує процес окислення жирів. Крім того, бромелін сприяє переварюванню білкової їжі, вивільняючи з неї згаданий вище L-карнітин, що тільки підсилює процес розщеплення жирової тканини.

Відзначимо, що дія бромеліну і L-карнітину з’являється лише при виконанні фізичних навантажень.

Морська капуста

Морська капуста – прекрасне джерело безлічі вітамінів і мікроелементів, головним чином, йоду, який необхідний для нормальної роботи щитовидної залози. Недостатність щитовидної залози призводить до уповільнення обмінних процесів, що в свою чергу сприяє накопиченню жирової тканини. Регулярне вживання морської капусти поліпшить обмін речовин і допоможе швидше прибрати зайві кілограми.

Яловича печінка

Якщо ви хочете схуднути, то включіть в раціон харчування яловичу печінку. У цьому продукті міститься велика кількість заліза в легкозасвоюваній формі. Залізо входить до складу гемоглобіну – переносника кисню, який необхідний для згоряння жиру. Крім того, залізо входить до складу безліч різних ферментів, які беруть участь в обмінних процесах, а також залізо необхідно для вироблення гормонів щитовидної залози. Тому при нестачі цього мінералу починає відкладатися жир.

Молочні продукти

Молочні продукти є основним джерелом кальцію. При нестачі цього макроелементи жир відкладається в підшкірній клітковині. Кальцій пов’язує жирні кислоти і не дає їм можливості всмоктатися в кров. Відзначено, що серед осіб, які отримують достатню кількість кальцію значно рідше зустрічаються повні. При цьому, чим активніше ви будете худнути, тим більше кальцію буде витрачено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНІ ПРОДУКТИ З ДОВЕДЕНИМ ЕФЕКТОМ СХУДНЕННЯ

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ

СТУПЕНІ ОЖИРІННЯ