Черговий курортний роман запаморочив Вам голову, і Ви вже плануєте, де зустрінете разом Новий рік. При цьому про свого обранця Ви практично нічого не знаєте. Яка ймовірність продовжити відносини з коханцем після приїзду додому?

Очікування і реальність

Романи на відпочинку трапляються часто. І чоловіки, і жінки прагнуть до них. Але часто при цьому переслідують різні цілі. Чоловік частіше шукає нових, яскравих вражень, необов’язкових відносин з красивою і легкою жінкою. Якщо він приїхав відпочивати один, або в чоловічій компанії, це не означає, що він вільний. Він навіть може в Вас закохатися, але при цьому повернеться до постійної подруги життя.

Жінки нерідко їдуть на відпочинок з метою знайти свою любов. Вони вибирають купальники, одяг для пляжу, аксесуари, вечірні наряди і духи. І все це повинно працювати на створення необхідного образу, щоб зустріти і підкорити прекрасного незнайомця. При цьому заміжня жінка скоріше не буде зацікавлена ​​в продовженні роману, і, знаючи це, чоловік може свідомо шукати з нею зв’язок.

Чим все закінчиться?

Зустріч відбулася. Ви прекрасно проводите разом час і хочете продовжувати стосунки. Будьте готові дізнатися про плани Вашого обранця. І якщо не хочете псувати залишок відпочинку гіркою правдою, відкладіть розмову наостанок. Можливо, до цього часу чоловік сам проявить ініціативу: поцікавиться, як Вас знайти, чи зможе він до Вас приїжджати, які у Вас плани на залишок відпустки або найближчі свята.

Якщо ж в останній день виявляється, що у нього є сім’я, постійна жінка, і він не планує продовжувати зустрічі з Вами – подякуйте йому. Добре, що він не приховав потрібну інформацію, щоб зберегти обличчя, і ситуація для Вас прояснилася. Чесність і щирість навіть у швидкоплинних зв’язках оберігає партнерів від зайвих стресів і переживань, а стосунки з одруженим коханцем, на жаль, не найперспективніше заняття.

Відносини з коханцем

Роман із продовженням

Курортний роман, який все ж продовжився, може протривати недовго. Романтичні стосунки курорту легко розсипаються в умовах міста. Адже може виявитися, що засмаглий і підтягнутий мачо з морського пляжу в буденному житті носить нудний костюм, не любить гуляти, погано пахне, шкодує грошей, виглядає значно старшим. Одним словом, втратив весь шарм. Але головне, що пішло – це Ваша зачарованість відпочинком. Адже він, по суті, не змінився. Швидше за все Ви також в його очах стали виглядати по-іншому. Тому, такі відносини завершуються самі собою.

І все ж знайти справжнє кохання на відпочинку можна. Якщо усі зміни при зустрічі в нових умовах влаштовують і чоловіка, і жінку. Такі відносини можуть бути цілком успішними. Романтичний ореол курортного роману зміцнює цей союз, є гарним початком нового життя.

Як би не розвивалося Ваша пригода, не втрачайте голову і зберігайте оптимізм, адже вміння насолоджуватися маленькими радощами – головне правило великого людського щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОЛОВІЧА ТОЧКА ЗОРУ: ПРО ВІДНОСИНИ І ЗНАЙОМСТВА

10 СЕКРЕТІВ ІДЕАЛЬНОГО ШЛЮБУ

ЯК ПОСТАВИТИ КРАПКУ В СТОСУНКАХ?