Споглядання жіночих грудей збільшує тривалість життя чоловіків, запевняють німецькі вчені. І у нас немає причин їм не вірити. Але чому саме корисно дивитися на жіночі груди, і яким чином це впливає на тривалість життя?

Суть досліджень

П’ять років тривав науковий експеримент, в якому брали участь більше 200 чоловіків у віці від 18 до 68 років. За даними дослідження з’ясувалося, що представники сильної статі, які щодня насолоджувалися видом жіночих форм, набагато рідше страждали від гіпертонії і серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто був позбавлений можливості спостерігати груди жінок.

Справа в тому, що випробовуване при спогляданні грудей легке сексуальне збудження активізує роботу серцево-судинної системи і збільшує приплив крові і, відповідно, кисню до всіх тканин організму. Внаслідок цього ризик інфаркту або інсульту зменшується на 50%.

Також дослідники виявили, що 10-хвилинний погляд на жіночі груди рівносильний півгодинному заняттю в тренажерному залі по надаваному впливу на здоров’я.

Чому так відбувається?

Крім того, відомо, що споглядання жіночих грудей виступає для чоловіків в ролі зорового подразника статевого центру мозку, розташованого в гіпоталамусі. У результаті біохімічної реакції наднирники виробляють гормон кортизол, який відповідає за регулювання тиску крові, метаболізм глюкози, інсуліну, балансу цукру в крові, запальні реакції та імунні функції. Так що цілком можна сказати, що дивитися на жіночі груди може бути цілком корисним для чоловічого здоров’я справою.

Чому корисно дивитися на жіночі груди?

Регулярно дивитися на жіночі груди корисно ще й з точки зору тривалості життя. Як показало дослідження, регулярне розглядання оголених жіночих грудей збільшує тривалість життя чоловіка на 4-6 років. Погодьтеся, переконливий аргумент на користь настільки приємного проведення часу.

Натуральна або штучна?

Подібне дослідження проводилося в 2011 році у Великобританії. Однією з відмінностей була контрольна група чоловіків, яким в ході експерименту була надана можливість дивитися на жіночі груди, збільшені за допомогою імплантантів. Цікавий факт, що натуральні жіночі груди чинили на здоров’ї чоловіків набагато сильніший «терапевтичний» ефект, ніж штучно збільшені.

Розмір має значення?

Також наголошується, що показники чоловічого здоров’я корелліровалі з розміром розглянутої жіночих грудей. Тобто з точки зору чоловічого здоров’я дивитися на груди третього розміру виявилося корисніше, ніж на жіночі груди меншого розміру.

Чому корисно дивитися на жіночі груди?

Що корисного можуть почерпнути з цього жінки?

Доведено, що більше половини чоловіків, при першому погляді на жінку, першим ділом дивляться на її груди. 30% чоловіків першим ділом оцінюють талію та стегна і менше 20% дивляться жінці в обличчя. Який з цього можна зробити висновок? Можливо, жінкам не варто бути настільки уважним до носогубних складків та інших зморшок на обличчі?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?

МІФИ І ПРАВДА ПРО СЕКСУАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

ОРГАЗМЕННІ МІФИ