Біль від опіку буває нестерпним. Що робити при опіках до приїзду лікарів? Справитися з больовим синдромом допоможуть як засоби народної медицини, так і традиційні лікарські препарати, які продаються в аптеках.

Опік – одна з найпоширеніших побутових травм, яка тягне за собою розвиток больового синдрому. Інший раз біль від опіку буває настільки сильним, що терпіти його неможливо. Важливою тут є правильно надана перша допомога при опіках, в тому числі і проведення адекватного знеболення.

Холодна вода

Якщо у вас опік 1 або 2 ступеня (наприклад, побутовий опік окропом), то місце травми потрібно негайно підставити під струмінь холодної води на 15-20 хвилин. Так тепло не буде поширюватися вглиб, що запобігти розвитку сильного больового синдрому.

Алое при опіках

Якщо у вас вдома росте алое, то при опіках можете скористатися цією чудовою лікарською рослиною. Накладіть на місце ураження розрізаний свіжий лист алое, і вже через кілька хвилин ви відчуєте значне полегшення.

Найефективніше алое при опіках першого і другого ступеня.

Засоби з пантенолом

При опіках ефективними будуть зовнішні засоби (мазі, гелі, креми, спреї) з пантенолом. Цей препарат знімає запалення, усуває больовий синдром і сприяє швидкому загоєнню ураженої ділянки.

Сира картопля від болю при опіках

Непоганий засіб від опіків – сира натерта картопля. Візьміть 1-2 картоплини середніх розмірів, натріть, на марлі, після чого прикладіть до ураженого місця. При незначних опіках сира картопля допомагає вгамувати біль.

Знеболюючі препарати

Нерідко опік шкіри супроводжується дуже сильними болями. В даному випадку до приходу лікарів доцільно дати потерпілому знеболюючий препарат, який є у вас в аптечці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ОТРИМАВ СОНЯЧНИЙ ОПІК

ОПІК ОКРОПОМ: ЧОГО РОБИТИ НЕ МОЖНА

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОПІКАХ: 4 ВАЖЛИВИХ ПРАВИЛА