Чоловік збереже вам вірність, якщо ви докладете до цього максимум зусиль. Будьте цікаві для свого чоловіка і зберігайте сексуальну привабливість, і тоді у вас не буде жодних проблем.

Проявляйте ініціативу

Якщо прислухатися до інформації, яка звучить в рекламах таблеток для підвищення потенції, то можна подумати, що мало не 90% чоловіків, яким за 40, мають проблеми з ерекцією. Насправді ж все не так погано, як нам намагаються сказати фармакологи.

Природно, цінність сексу з роками подружнього життя зменшується. Це особливо стає помітно після народження дітей. У подружжя з’являються нові турботи, нові цілі та цінності. У цьому зв’язку й інтимне життя відсувається на другий план.

Якщо жінці не вистачає сексу в подружньому житті, то вона цілком може проявляти обережну ініціативу. Майте на увазі, що чоловік, як правило, боїться надмірної наполегливості з боку жінки, тому тут головне не перестаратися. Намагайтеся завжди бути цікавою для свого чоловіка. Зберігайте сексуальну привабливість і романтичність, адже чоловікам дуже подобається романтика.

Сімейна пара

Можливо, винні ви

Якщо чоловік «охолов» до своєї дружини, то, як правило, причина в жінці. Сексуальна дисфункція у чоловіків зазвичай виникає тоді, коли пропадає інтерес до партнерки. І тут дуже багато залежить від самої жінки. Приміром, є дуже недовірливі чоловіки, які завжди себе відчувають невпевнено в сексі. Таким потрібно постійне підтвердження, що вони повністю задовольняють свою партнерку. Ні в якому разі не жартувати над такими чоловіками, оскільки це викличе у них сумніви.

Якщо у вашого чоловіка виникають якісь проблеми в сексуальному плані, то їх напевно можна усунути з вашою допомогою. Підготуйте чоловіка до сексу, приголубте його, вивчіть його звички і смаки. Проявіть до інтимного життя творчий підхід і тоді все налагодиться.

Любляча дружина

Комфорт в сім’ї – ключ до чоловічої вірності

Від рівня відносин і ступеня комфорту в сім’ї багато в чому залежить, чи буде чоловік зраджувати своїй дружині. Як правило, якщо в родині дуже стабільні відносини і хороша психологічна обстановка, то чоловік ніколи не стане зраджувати.

Звичайно ж, тут ще багато залежить і від ступеня задоволення у фізичному плані. Якщо чоловікові часто відмовляти в сексі, то він починає злитися і дратуватися. У підсумку агресія починає вихлюпуватися на дружину і дітей. У таких випадках чоловік дійсно може мати когось на стороні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 СЕКРЕТІВ ІДЕАЛЬНОГО ШЛЮБУ

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?

РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ?