Чхання, сльозотеча чи сухість, почервоніння очей та носа ― ці страждання виникають у деяких вінничан від контакту з пилом, шерстю тварин, цвітіння рослин, і вони в цьому неодинокі. Вважається, що майже 30% населення Землі проходять через це випробування. Та мало хто знає, що звичайні зволожувачі повітря допомагають зменшити прояви алергії та покращити стан. Як це відбувається ― дізнаєтеся зі статті.

Чому сухе повітря шкідливе за алергії

Брак вологи ― частий супутник осель у Вінниці. Взимку повітря висушує система опалення, влітку ― сонце. Це подразнює слизові оболонки, зменшує їхній опір бактеріям, не дає змоги волосинкам стримувати пилок, інші речовини. Набряки, що утворюються в результаті, можуть спричинити проблеми в людей з астмою, а також синусит, кашель, головний біль.

Слиз, що виробляється оболонками, від сухості згущується, не може вийти назовні. Брак вологи також висушує шкіру. Можуть з’явитися почервоніння та подразнення.

У сухому повітрі пил, продукти цвітіння рослин та мікрочастинки із шерсті тварин швидко переміщують, вирізняючись малою вагою. Вони попадають до будинку крізь відчинене вікно, підіймаються з підлоги, коли ми ходимо.

Як зволожувач повітря допомагає від алергії

Введення крапель води в навколишній простір очищує його. Це головне завдання, яке виконує зволожувач повітря у Вінниці, незалежно від типу та додаткових функцій. Конденсат ускладнює переміщення патогенних мікроорганізмів, зменшують їхню летючість, змушує осідати на підлозі та поверхнях. 

Ліквідація проблеми сухості дає змогу позбутися слизу, накопиченого в носі. Очищені проходи полегшують організму боротьбу з алергенами. Підвищення рівня вологи нормалізує стан слизових оболонок. Зникає запалення, почервоніння, відчуття подразнення. Разом із ворсинками вони не дають змоги алергенам проникати в дихальні шляхи, уловлюючи їх.

Дотримуйтеся правил використання

Підвищений рівень вологи створює небезпеку розмноження грибків плісняви, бактерій, пилових кліщів. Тому необхідно правильно використовувати зволожувачі повітря:

  1. Щоразу під час застосування заповнюйте прилад чистою водою.
  2. Підтримуйте рівень вологості не вище 40–50%.
  3. Мийте резервуар та очищуйте від забруднень.
  4. Регулярно змінюйте фільтри, касети, картриджі.
  5. Зберігайте в сухому місці, зливаючи рідину та протираючи 3%-ним розчином перекису водню.
  6. Якщо прилад певний час не використовувався, перед наступним застосуванням помийте його.

З-поміж засобів, що допомагають стримувати розповсюдження алергенів, оберіть зволожувачі повітря. Хоч ці прилади не лікують, вони зменшують прояви алергії, покращують стан слизових оболонок. Оберіть зволожувач повітря на сайті allo.ua у Вінниці, полегшіть своє життя. Але не забувайте його правильно налаштувати.

*На правах реклами