Геморой дуже поширений і в даний час майже половина людей, особливо у віці 50 років і вище мають геморой.

Отже, які причини геморою?

Деякі з основних причин включають в себе:

  • Хронічний запор
  • Сидіти протягом тривалого часу, особливо у ванній
  • Недолік клітковини в раціоні
  • Захворювання, такі як цироз печінки
  • Вагітність

Симптоми геморою

Деякі загальні симптоми:

  • Яскраво-червона кров в калі або папері
  • Анальний свербіж
  • Труднощі у випорожненнях через твердих грудок, сформованих біля заднього проходу
  • Біль в прямій кишці і дискомфорт

6 корисних продуктів для профілактики і лікування геморою

Геморой не небезпечний для життя. Більшість симптомів зникають через кілька днів. Але геморой може викликати сильний дискомфорт і сильний біль в нижній частині прямої кишки.

Ось деякі продукти, які можуть допомогти запобігти геморою. У той час як інші можуть допомогти з симптомами і запобігти подальшим ускладненням.

1. Насіння льону

Хворобливе випорожнення і твердий стілець — основні проблеми, пов’язані з гемороєм. Змащування кишечника є однією з основних стратегій запобігання болю в прямій кишці при дефекації при геморої.

Олія лляного насіння дуже корисна для зменшення запорів в процесі запалення слизової оболонки товстої кишки і всередині ануса. Насіння льону є хорошим джерелом харчових волокон, необхідних для подолання запорів. Крім того, воно також багате омега-3 жирними кислотами.

До того ж лляне насіння запобігає крововтраті. Отже, кровотеча при геморої може бути зменшена за рахунок споживання насіння льону.

Насіння льону корисне для змащування кишечника, запобігання болючої евакуації, а також допомагає зупинити кровотечу при геморої.

2. Цільне зерно і зернові продукти

Такі продукти, як рисові висівки, злаки, вівсянка, пшеничні висівки і крохмалисті овочі. До того ж кукурудза і картопля, є багатим джерелом клітковини. Потрібно споживати 170 грам продукту з цільного зерна в день.

Рекомендується замінити рафіновані продукти. Наприклад такі як білий рис, хліб і рисові макарони, цільнозерновими продуктами.

Волокна — це їстівні частини рослин, які містять складні вуглеводи. Ці вуглеводи не можуть бути переварені. Волокна мають клітинні стінки, які запобігають травленню і утримують воду в своїй клітинній структурі. Рекомендується включати в раціон 30-35 г клітковини.

3. Буряк

Запор зазвичай пов’язаний з гемороєм. Однією з основних стратегій по боротьбі з запорами є збільшення клітковини. Буряк, є особливо багатим джерелом харчових волокон з 2,8 г харчових волокон на 100 грам.

До того ж буряк також містить вітамін С, який корисний для запобігання кровотеч із судин. Мало того, деякі вчені вважають, що вітамін С може допомогти обмежити кровотік.

Буряк містить невелику кількість насичених жирів і є хорошим джерелом енергії. Тому почніть використовувати буряк в салатах і овочах.

Високий вміст клітковини і вітаміну С в буряках дуже корисний для запобігання запорів і геморою.

4. Високе споживання рідини

Рекомендується випивати від шести до семи склянок напоїв без цукру, без кофеїну і без алкоголю в день. Бажано чиста вода.

Високе споживання рідини необхідно для пом’якшення стільця і запобігання хворобливої дефекації. Мало того, споживання рідини також допомагає збільшити частоту випорожнень, що може допомогти при геморої.

Вода збільшує корисні властивості клітковини в запобіганні запорів. Тому вода може бути природною терапією для запобігання запорів і болючої дефекації при геморої.

5. Вівсянка

Вівсянка дуже багата поживними речовинами і повинна прийматися щодня. Гарною ідеєю буде почати день з вівсянки. Вівсянка є відмінним джерелом розчинної клітковини. Розчинна клітковина утворює гель з водою, робить стілець більш громіздким і допомагає полегшити кишечник і, отже, полегшити геморой.

Ви також можете приготувати воду з вівсяної муки, щоб продовжувати використовувати компоненти вівсяного борошна для цих умов, але при цьому не потрібно їсти багато клітковини.

6. Фрукти та горіхи

Плід містить розчинні волокна, які зв’язуються з водою і утворюють желатинову масу. Високий вміст розчинної клітковини змушує людину відчувати себе ситою. До того ж запобігає переїданню і прискорює час, необхідний для того, щоб стілець пройшов.

Фрукти і фруктові соки, взяті на звичайній дієті, можуть додати до 0,8 г (для 20 г клітковини) вмісту клітковини в організмі. Чудове поєднання волокон і цукру, які важко засвоюються організмом, робить фрукти чудовими для усунення епізодів запору.