А ви теж при виборі стоматологічної клініки звертаєте увагу на те, наскільки дана клініка оснащена передовим технічним обладнанням? Адже нові методики діагностики покращують в рази процес лікування та унеможливлюють виникнення ускладнень. І одним із показників рівня стоматологічного закладу є наявність медичної оптики, а саме мікроскопа. Лікування за допомогою мікроскопа стоматологічного дозволяє не тільки вчасно виявити патологію та усунути її. А ще унеможливлюють ризик виникнення лікарської помилки, яка може бути пов’язана з недостатньою видимістю проблемного місця.

Коли виникла потреба у використанні мікроскопа для лікування зубів?

Ви не замислювалися над тим, чому раніше так часто лікарі були змушені приймати рішення про видалення зуба? Тільки уявіть собі, якими мініатюрними можуть бути кореневі канали та пульпарна камера. І це просто унеможливлювало роботу стоматолога у плані лікування таких каналів без ускладнень. 

Тому питання застосування оптики у стоматології стало дуже важливим. Перший, кому спала на думку ідея роботи з мікроскопом у стоматології, був лікар з Америки Гаррі Б. Карру. Він у 1991 році сконструював перший мікроскоп. Авжеж такій моделі далеко було до сучасної, але все-таки, це дало початок розвитку інноваційної стоматології. 

Сьогодні використання мікроскопа є незамінним в усіх напрямках стоматології. Це і пародонтологія, і естетична стоматологія, і ендодонтія. Якщо раніше складні роботи проводились наосліп, то тепер лікарі мають змогу все бачити при збільшенні проблемної площини у десятки разів.

Переваги використання мікроскопа під час лікування зубів:  

  • збільшення в десятки, а то і сотні разів операційного поля;
  • дозволяє розглянути найдрібніші патології у важкодоступних місцях;
  • гарантує максимально успішне лікування і це буде навіть у безнадійних випадках;
  • є незамінним для точного  визначення необхідної кількості каналів, а також усіх їх відгалужень;
  • для ефективного лікування, а також якісного пломбування каналів з нетиповою будовою;
  • максимальне збереження тканин зуба при препаруванні каналів;
  • для визначення найбільш схованих тріщин зуба, які недоступні при звичайному огляді.

Також незамінний мікроскоп при виготовленні ортопедичних спеціальних конструкцій для збільшення максимальної точності препаруванні зубів та здійсненню контролю ідеального прилягання.

Крім того, мікроскоп має функцію підсвічування, яка здатна освітити робочу поверхню, тим самим ще більш покращує роботу лікаря. Це добре як для пацієнта в плані комфортного лікування, так і для самого лікаря – знижується ступінь навантаження на очі.

Тож, як бачимо, мікроскоп незамінна річ в сучасних умовах роботи стоматолога. Без перебільшення можна назвати його гарантом точності, надійності та якості лікування. Таке обладнання повинно бути присутнім у кожної стоматологічної клініки. А замовити стоматологічний мікроскоп можна на сайті D-Optic. 

*На правах реклами