Деякі кажуть, що потрібно пити вино, щоб зняти стрес до отримання корисних антиоксидантів, що містяться у винограді, проте наркологи спростовують цю думку і не рекомендують його пити в цілому. Фахівці розповіли про те, до чого може привести ця пляшка спиртного.

У пляшці сухого вина міститься 600 калорій. Найчастіше люди перекушують між ковтками алкоголю, що може згубно впливати на організм. Мінімальна кількість будь-яких ласощів призведе до ще більшої калорійності. Також вино знижує в крові рівень глюкози, викликаючи слабкість, запаморочення і прискорене серцебиття. Це відбувається, так як печінка зайнята обміном речовин спиртного, тим самим виробляючи менше цукру.

Читайте також:  Лікарі розповіли, що відбувається з організмом людини у разі відмови від сексу

Пляшка сухого вина містить в собі 12% міцності, що відповідно призведе до сп’яніння. Також наркологи з’ясували, після п’яти келихів алкоголю порушується координація, рівновага і сповільнюється реакція. Вистачить невеликої кількості цього алкогольного напою, щоб піднявся артеріальний тиск. Крім того, до ранку, скоріш за все, знизиться тиск, а це збільшує ризик інсульту.

Якщо випити навіть маленьку дозу вина, то він сприяє довготривалому зміни метаболізму. Процес спалювання жиру блокується на 6-9 годин. В цей час тіло не може розщеплювати калорії, але збільшити їх здатне. Фахівці з Індіанського університету медицини з’ясували, що алкоголь призводить до переїдання. Це відбувається через підвищену активність гіпоталамуса і інших областей мозку, що регулюють харчові порушення. До того ж, вони виявили, що спиртне збільшує нюх і тим самим розпалює апетит.

Читайте також:  П'ять небезпечних для здоров'я наслідків надто низького рівня холестерину

У вині знаходяться сульфіти і гістаміни, що викликають алергічну реакцію. Спиртне може вплинути на розвиток хворобливих реакцій імунної системи. Після випитого келиха вина людина хоче спати, проте ціла пляшка – з легкістю зіб’є весь режим сну.

Алкоголь згубно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Він пригнічує всмоктування корисних речовин і рідини. Після вживання спиртного знижується активність ГАМК (гамма-аміномасляна кислота), з цієї причини нейрони активується повільніше. Тому виникають проблеми з утрудненням мови і обробленням інформації.