За словами лікара-дієтолога, зміна дієти у поєднанні з фізичними вправами може допомогти вам скинути вдвічі більше ваги.

Якщо ви коли-небудь сиділи на дієті, ви, ймовірно, знаєте, як це розчаровує, нарешті, досягти своєї мети, але вага знову відкочується за кілька тижнів або місяців.

За словами дієтолога, одна з проблем полягає в тому, що коли ви втрачаєте каміння, ви спалюєте не лише жир, а й м’язи. На відміну від жиру, ваші м’язи спалюють енергію протягом дня, навіть коли ви спите.

Це означає, що коли ви втрачаєте м’язи, кількість калорій, які ви спалюєте у стані спокою, також починає сповільнюватись. Це може призвести до того, що ваш шлях до зниження ваги застопориться або вам буде складніше утримувати вагу після того, як ви попрощаєтеся з дієтою, яка призвела до цього, пояснив гуру здоров’я.

На щастя, лікар також поділився простою дієтичною хитрістю, яка може гарантувати ефективність ваших зусиль щодо зниження ваги.

«Найважливіше — забезпечити достатню кількість білка у своєму раціоні, щоб зберегти м’язову масу. Якщо ви хочете схуднути безпечно та ефективно, переконайтеся, що ви споживаєте не менше 50 г білка на день і що щоденне споживання білка розподілене між трьома основними прийомами їжі, оскільки він краще засвоюється», – каже лікар-дієтолог Василиса Пономарьова.

Хорошими джерелами необхідних макронутрієнтів є м’ясо, риба, яйця, молочні продукти, боби, сочевиця, горіхи та цільнозернові продукти.

«Зазвичай я їм на сніданок два яйця (15 г білка) або копчену рибу (25 г білка). Я стежу за тим, що я отримую щонайменше 20 г білка під час обіду та вечері», – сказала вона.

Щоб просунути свій план зниження ваги на крок далі, лікар також рекомендував регулярно займатися фізичними вправами.

Дослідження 2011 року показало, що жінки з надмірною вагою, які перейшли на дієту з високим вмістом білка та низьким вмістом вуглеводів і займаються спортом сім днів на тиждень, втратили вдвічі більше жиру на животі, ніж група, яка дотримувалася низькобілкової дієти. Учасники групи з низькобілкової дієти в результаті набрали в середньому на 6 кілограмів більше м’язової маси.

Правильні вуглеводи

Вуглеводи також важливі, але важливо вибирати “правильні” варіанти. Вибирайте цільнозернові продукти, такі як вівсяна каша тривалого приготування, цільнозерновий хліб, пластівці з висівками, фрукти, овочі та горіхи.

Багаті поживними речовинами та клітковиною такі продукти, як шпинат, капуста, броколі, перець та помідори,

Хоча будь-який фізичний рух корисний для вашого здоров’я, Пономарьова порадила спробувати вправи з обтяженнями, такі як віджимання та присідання, щоб зберегти м’язи.