Вода – джерело життя. Лікарі радять випивати на день по 2-3 літри чистої питної води. Це допоможе уникнути загустіння крові, нормалізує електролітний баланс в організмі, наситить тіло необхідною вологою і навіть підбадьорить зранку.

Зрозуміло, вода має бути чистою та корисною. Проте надто чиста вода може бути небезпечною для здоров’я, попередила експерт-біохімік Марія Кулешова.

Вона нагадала про фільтри для води, які багато хто використовують для фільтрації води з-під крана. Існують і фільтри зворотного осмосу – це антибіотик у сфері фільтрів для води. Такий засіб допоможе очистити рідину у випадках, коли стандартні фільтри не справляються.

Читайте також:  Лікар розкриває «життєво важливу» частину ранкової рутини, яка дозволяє залишатися бадьорим протягом дня

«Осмос видає вам чисту Н2О. Але організму потрібен певний вміст солей, тому вам доведеться додатково збагачувати воду. У жодному разі не можна поєднувати використання такої чистої води з низькосольовою дієтою», – наголосила біохімік.

Речовина видаляє з води не тільки забруднення, а й корисні елементи, такі як солі натрію та калію. Саме їхній організм отримує разом із водою. Ці елементи потрібні для нормальної циркуляції крові, яка сама собою є сольовим розчином. Тому дистильована вода, що проходить такий ступінь очищення, не корисна.