Виявляється, подорожувати не просто приємно, але ще й корисно для нашого здоров’я. І ось 5 основних плюсів від подібного роду подорожей.

Для того, щоб успішно протистояти різного роду бактерій та інфекцій, нашому організму потрібні антитіла, тобто крихітні білки, які забезпечують ефективну роботу імунної системи. А для того, щоб ці антитіла з’являлися, імунну систему треба тренувати. Ось чому навіть маленьким дітям рекомендують грати на вулиці і як можна частіше міняти обстановку, щоб організм стикався з різноманітністю різного роду патогенів і тренував себе на випадок більш масивного їх вторгнення. Подорожі забезпечують ідеальне тренування імунітету.

Другий плюс здається очевидним, але ми все одно про нього згадаємо. Природно, що приємна поїздка в якусь теплу країну допомагає знизити рівень стресу і відволіктися від турбот повсякденного життя. Крім того, якщо ви вибираєте ще і місця з гарним повітрям, багато гуляєте, купаєтеся, катаєтеся на велосипеді, то тим самим приносите своєму організму величезну користь.

Якщо ви хочете підтримувати мозок в гострому і активному стані, то більше подорожуйте. Ніщо так не отупляє людину, як рутина, то є необхідність постійно з дня у день і з року в рік виконувати одні і ті ж дії. Зміна вражень, яка нам забезпечена під час подорожей, це прекрасне тренування для мозку, а також можливість для спілкування з багатьма новими людьми.

Якщо ви обожнюєте подорожувати і робите це часто, то тим самим знижуєте ризик інфаркту. До такого висновку прийшли американські дослідники, які з’ясували, що щорічні подорожі зменшують небезпеку хвороб серця, включаючи і інфаркти за рахунок зниження рівня стресу.

По-п’яте може здатися спірним, але воно існує в реальності. Якщо наше життя складається з набору однакових дій, то починають летіти зі страшною швидкістю. Ви не встигаєте привітати своїх близьких з новим роком, як доводиться заново купувати новорічні подарунки. Щоб розтягнути час, нам потрібні нові враження, і саме відпустка і подорожі їх забезпечують. Тим самим поїздки побічно продовжують життя, нехай навіть ми і проживемо стільки ж, скільки жили, якби сиділи вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АКЛІМАТИЗАЦІЯ: ЯК ПОДОЛАТИ?

ЧИМ ПОДОРОЖІ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я? 7 НАУКОВИХ ФАКТІВ