Починаються осінні шкільні канікули. Звичайно ж, батькам хочеться, щоб діти в дні шкільних канікул добре відпочили, набралися сил і цікаво провели час. Якщо ви ще не знаєте, чим зайняти свою дитину в ці дні, ми підкажемо, як зробити дитячий відпочинок веселим, корисним і незабутнім.

Осінні дитячі табори

Осінній дитячий табір – прекрасний час проводження для школяра. Для дитячого відпочинку можна вибрати табір недалеко від будинку, або в одному з мальовничих куточків нашої країни. Якщо ваша дитина ще не готова розлучатися з вами на цілий тиждень, можна організувати для неї осінні шкільні канікули в одному з денних таборів.

Наприклад, дитячий табір «Фреш» в Пущі Водиці буде приймати гостей з 26 жовтня по 1 листопада 2015р. Тут чекають учнів віком 6-18 років. Вартість такого дитячого відпочинку складе 2 700 грн., що включає п’ятиразове харчування школярів.

Тут обіцяють піклуватися про здоров’я школярів та їх духовному розвитку. Для них будуть проводитися тренінги з виховання лідерських якостей, навчанню взаємодії з оточуючими, спортивні заняття з гольфу, великого тенісу, фрісбі, футболу, волейболу, йоги та пілатесу. Дитяче дозвілля урізноманітнюють заняття з пісочної анімації, створенню мультфільмів, квілінгу та інші корисні і цікаві майстер-класи.

Читайте також:  Станозолол для начинающих и опытных спортсменов

Корисний дитячий відпочинок в дні осінніх шкільних канікул

Зміцнити здоров’я школярів, а заодно забезпечити їх незабутніми враженнями можна, відправивши дітей, наприклад, в табір «Таємниці цивілізації». Дати заїзду в дні осінніх шкільних канікул: з 25 жовтня по 31 жовтня, з 25 жовтня по 3 листопада, з 25 жовтня по 7 листопада 2015р. Приймаються діти у віці 6-17 років.

Цей осінній дитячий табір знаходиться в с. Чинадієво Закарпатської області. Вартість – від 2700 грн. У вартість путівки входять 3-разове харчування, проживання в тримісних номерах зі зручностями та розважальна програма. За додаткову плату діти можуть взяти участь у квестах, турпоходах, екскурсіях, записатися на курси англійської чи польської мов.

Школярі 6-11 років можуть з користю провести осінні шкільні канікули в денному таборі в музеї «Експеріментаріум». Він знаходиться за адресою м.Київ, Вул.Верхній Вал, 2а і працює з 26.10 по 06.11.15 з 9:00 до 19:00 год. Вартість перебування – 400 грн. в день з 4-разовим харчуванням в дитячому кафе на території музею.

Дитяче дозвілля включає заняття у фізико-хімічному гуртку, рухливі ігри, екскурсії по музею, перегляд мультфільмів, різні майстер-класи, квест-ігри, дискотека та ін.

Читайте також:  Пресотерапія: огляд процедури

У дні осінніх шкільних канікул для підлітків буде працювати школа бізнесу і розвитку «Start now!». Період роботи – з 26 жовтня по 31 жовтня 2015р. Запрошуються учні 10-12 і 13-16 років. Залежно від програми заняття проводяться за адресою бульвар Шевченка, 36Б, або на вул.Борщагівська, 128, метро КПІ, поруч з парком. Вартість занять: від 1900 грн. залежно від програм.

Заняття проводяться за такими програмами: створення комп’ютерної анімаційної гри; заняття з розвитку уваги, пам’яті та уяви; пошук своєї професії: малювання; мистецтво спілкування з оточуючими; публічний виступ; тележурналістика; журналістика; маркетинг в інтернеті; фото і музика; психологія.

Екскурсії в дні осінніх шкільних канікул

Організувати корисне і незабутнє дитяче дозвілля можна і при більш скромних фінансових можливостях сім’ї.

Наприклад, візьміть участь разом з дитиною в прогулянці-грі «Кленовий дракон», яка відбудеться 25 жовтня в 13:00 годину. і 28 жовтня в 11:00 годину. На цій прогулянці діти і дорослі познайомляться з історією київських парків – Маріїнського, Міського та Хрещатого, почують легенди, повір’я та загадки, пов’язані з деревами. Наприкінці екскурсії діти навчаться робити дракона з листя. Вартість для дитини та одного дорослого – 80 грн, для дитини і двох дорослих – 120 грн.

Читайте також:  Лазерная эпиляция глубокого бикини — в чем особенность процедуры

Корисний дитячий відпочинок в дні осінніх шкільних канікул

У період з 24 жовтня по 12 листопада 2015 для дітей 6-10 років пройдуть екскурсії «Казковий Київ». Початок екскурсій – від «Золотих воріт». Вартість – 50 грн. за попереднім записом.

Протягом 2,5-годинної екскурсії діти їхні батьки почують легенди й казки стародавнього Києва.

Хлопцям від 6 років, які цікавляться спортом і футболом, напевно сподобається екскурсія по НСК «Олімпійський». Вартість квитка – 70 грн. для дітей і 75 грн. для дорослих. Школярі побувають в олімпійському дворику, в роздягальнях, душових та зонах відпочинку гравців. Завершиться екскурсія майстер-класом справжнього вболівальника, на якому хлопцям розкажуть про основні методи підтримки улюбленої футбольної команди.

Поцікавившись заходами, які проходять в дні осінніх шкільних канікул, ви зможете зробити дитячий відпочинок дійсно незабутнім, корисним для духовного і фізичного здоров’я школярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

ОТРУЄННЯ ДИТИНИ НА ВІДПОЧИНКУ. ЩО РОБИТИ?

ПЛАНУЄМО ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК. ПОРАДИ ЛІКАРЯ