Втрата пам’яті часто інтерпретується як ознака старіння, наслідки зловживання психоактивними речовинами або симптоми таких захворювань.

Наприклад такі як хвороба Альцгеймера. Але багато хто не знає, — те, що епізоди забудькуватості можуть також бути побічними ефектами загальних рецептурних ліків.

Статини

Ці препарати є одними з найшкідливіших для мозку і використовуються для регулювання рівня холестерину. Це пов’язано з тим, що ¼ мозку складається з холестерину, необхідного для мислення, пам’яті і навчання. Але вони також викликають втрату пам’яті і подібні побічні ефекти.

Тому коктейль з вітамінів може бути кращим варіантом уникнути наслідків.

«Анти» ліки, що сприяють втраті пам’яті

Всі “анти” ліки, такі як антигістамінні, антибіотики, антидепресанти, антипсихотики, спазмолітики або гіпотензивні засоби, впливають на рівень ацетилхоліну 3 в організмі. Який є основним нейротрансмітером, необхідним для пам’яті і навчання.

Антидепресанти також призначають при різних психологічних ускладненнях. Наприклад, таких як розлади харчової поведінки, хронічний біль і обсесивно-компульсивний розлад. Тим не менш, більше третини дорослих, які приймають ліки, повідомляють про випадки втрати пам’яті, а половина — про проблеми з концентрацією уваги.

Щоб уникнути цього, може бути корисно поговорити з вашим лікарем про безрецептурну терапію.

Снодійні

Снодійні таблетки часто призводять до втрати пам’яті і викликають стан, подібний до коми або сп’яніння. Тому вони не відновлюють сон, котрий необхідний організму для самовідновлення.