З наближенням теплих днів виникає бажання привести себе до ладу. Заняття спортом допоможуть скинути зайве після зими, а правильно підібрані косметичні засоби забезпечать оновлення зовнішності. Більшість жінок не знають, що правильні за складом сиворотки, гелі, маски, креми допомагають подолати проблемні нюанси зовнішності без радикальних косметологічних методів. Якщо ви встали на шлях самовдосконалення, скористайтесь наступними порадами щодо вибору нових засобів для догляду за зовнішністю та тілом. А розпочати варто з ароматного гелю, який є невід’ємною частиною щоденного ритуалу купання.

День починається з душу

В кого починається, а в кого закінчується. Це не міняє суті наступного факту, що вам потрібен гель для душу. Найчастіше саме цьому засобу приділяється найменше уваги зі сторони користувачів. Зізнайтесь чесно, що в магазині чергову пляшку гелю ви обираєте за дизайном упакування та ароматом. Це є другорядні критерії. Склад – ось відправна точка. Шкіра нашого тіла відрізняється від шкіри обличчя лише кількістю сальних залоз. Про це стає зрозуміло, коли на щоках, чолі та носі з’являється жирний блиск. Але варто зауважити, що в області спини та грудей сальних залоз також є достатньо. Проблемні зони дають про себе знати висипами, комедонами, гнійничками. Неприємності зі шкірою можна вирішити за допомогою правильно підібраного гелю для душу, про що на EVA Blog можна спочатку почитати, а потім в магазині вже цілеспрямовано обрати засіб за всіма критеріями.

Чого не має бути в складі

Зверніть увагу, щоб у складі не було наступних позицій:

  • SLS,
  • SLES,
  • ALSA,
  • ALES.

Вони можуть завдати шкоди здоров’ю. Наприклад, SLS (Sodium Lauryl Sulfate) рахується найбільш агресивним. SLES (Sodium Laureth Sulfate) трохи слабший, а від ALES та ALS (Ammonium Lauryl Sulfate) варто очікувати найгіршого, бо вони відносяться до категорії канцерогенів. Сухість та подразнення – основні прояви після їх впливу. З такими компонентами гель не варто купляти. Ще один секрет догляду за шкірою спини та зони грудей, якщо там є висипання. Користуйтесь засобами за типом шкіри обличчя. Якщо у вас є гель для вмивання та тонік проти недосконалостей, для жирної чи комбінованої шкіри, використовуйте в проблемних зонах.

Що таке ПАРи у складі засобів догляду за тілом

Загальне поняття про ПАРи більшість має, що це поверхнево-активні речовини. Це є хімічні складники, які додають майже у всі засоби миття та косметику. Але вони бувають агресивні, а бувають м’які. У складі гелю для душу краще поводять себе ПАРи саме з другої категорії. Зверніть увагу на таких два компоненти: SCS (Sodium Coco Sulfate) та Cocamidopropyl Betaine. Цих два м’яких ПАРи підходять навіть для дитячих засобів. Вони не викликають зневоднення шкіри з подальшим лущенням.

На питання про повне виключення поверхнево-активних речовин зі складу косметики можна не сперечатись. Це неможливо. Вони допомагають очищувати шкіру від жирного блиску та сальних виділень. Важливо обирати косметичні засоби з екологічними ПАРами, які не будуть накопичуватись в організмі та не будуть забруднювати навколишнє середовище. Все залежить від виробників, що потім буде нам доступно для вибору в магазинах, але і споживачі можуть вплинути на асортимент товарів. Знаючи про склад гелів для душу чи інших косметичних засобів, можна обґрунтовано обирати правильні та безпечні для здоров’я варіанти. А це перший крок до гарної зовнішності, самопочуття та піклування про природу.

*На правах реклами