Люди, в раціоні яких завжди є фруктовий сік, можуть страждати від більш високого кров’яного тиску на відміну від тих, хто випиває його зрідка, повідомляють вчені з Технологічного університету Суїнберна в Австралії.
 

Щоденне вживання однієї склянки фруктового соку призводить до збільшення показників кров’яного тиску, що, в свою чергу, сприяє збільшенню ризику виникнення таких проблем, як серцевий напад або інсульт. Автори дослідження кажуть, що їхні висновки мають важливе значення, тому що більшість людей сприймають фруктові соки як беззастережно корисні для здоров’я напої. Хоча соки можуть мати важливі вітаміни, вони зазвичай містять велику кількість цукру з незначною кількістю клітковини, відзначають експерти.

Таким чином, часте споживання фруктового соку може внести вагомий внесок у загальне споживання цукру, підвищуючи ризик виникнення артеріальної гіпертензії та серцево-судинних захворювань.
 
Фруктовий сік уже був звинувачений у збільшенні поширеності ожиріння і діабету, оскільки порція в 250 мл містить 115 калорій, що еквівалентно 7 чайних ложок цукру. Кока-Кола з таким же об’ємом містить 139 калорій. При цьому ВООЗ рекомендує споживати не більше 6 чайних ложок цукру на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРОДУКТИ, КОРИСНІ ПРИ ВИСОКОМУ ТИСКУ

ЛІКАРСЬКІ ТРАВИ ТА СПЕЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗНИЗИТИ ТИСК

НАЗВАНИЙ КРАЩИЙ ФРУКТ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВИСОКОГО ТИСКУ