Насолода солодкими закусками може допомогти зменшити жир на животі, також відомий як вісцеральний.

Прихований глибоко всередині вашого живота, вісцеральний жир оточує деякі з ваших життєво важливих органів, таких як печінка, нирки та кишечник, пише Express.

Коли ви думаєте про жир, ваш розум може візуалізувати речовину, що коливається, яку ви можете пощипувати. Але вісцеральний жир відрізняється. Він ховається у черевній порожнині. Хоча ви можете навіть не знати про цей жир на животі, він може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, від серцевих хвороб до діабету. На щастя, нові дані свідчать про те, що полуниця може простягнути руку допомоги. Вона не тільки є смачною закускою, а й містить як розчинну, так і нерозчинну клітковину.

Коли справа доходить до визволення від вісцерального жиру, користь клітковини відома. З двох типів клітковини розчинна клітковина може допомогти уповільнити швидкість, з якою шлунок випускає переварену їжу в кишечник.

Чим більше розчинної клітковини ви їсте, тим більше зменшення вісцерального жиру ви можете побачити. Вживання більшої кількості корисних фруктів та овочів може допомогти спалити цей шкідливий для здоров’я жир.

Дослідження показало, що на кожні 10 г розчинної клітковини, що споживається щодня, вісцеральний жир зменшувався на 3,7 відсотка протягом п’яти років.

Якщо ви хочете максимізувати втрату ваги, викликану клітковиною, дослідники також помітили, що вправи можуть прискорити втрату вісцерального жиру.