Секрет довголіття полягає в правильному способі життя – здоровому збалансованому харчуванні і регулярних вправах. Вчені з’ясували, який продукт може потенційно збільшити тривалість життя при його правильному застосуванні, а також зміцнити здоров’я серця.

Боротьба з серцево-судинними захворюваннями

Йдеться про кокосову олію, яку багато експертів називають “суперфудом”, так як вона допомагає поліпшити здоров’я серцево-судинної системи і мозку. Як зазначає Express, в 1981 році було проведено дослідження, згідно з яким населення Токелау (ланцюга островів в південній частині Тихого океану) споживало щодня 60 ккал кокосових горіхів та інших продуктів, що містять олію цього пальмового плоду. За даними вчених, жителі цього регіону відрізнялися хорошим здоров’ям як в загальному, так і щодо хвороб серця.

Боротьба з ожирінням

Згідно з іншим дослідженням, кокосова олія допомагає в боротьбі з ожирінням. Ця проблема не стільки стосується зовнішнього вигляду, скільки побічних захворювань. Так, зайва вага провокує появу діабету другого типу, ішемічну хворобу серця і деякі види раку.

Тригліцериди з середньою довжиною ланцюга( МСТ), що містяться в кокосовій олії, збільшують кількість спалюваних калорій. Також олія пальмових плодів допомагає притупити відчуття голоду і скоротити обсяги абдомінального жиру (жир в області живота). Так, в 12-тижневому експерименті ті, хто вживав по 2 ложки цієї олії в день, в результаті фіксували не тільки зниження індексу маси тіла, але і зменшення окружності талії.

Боротьба з хворобою Альцгеймера

У 2006 році був проведений експеримент з людьми, які страждають від легких форм хвороби Альцгеймера. При вживанні цієї олії було помічено поліпшення функцій роботи мозку. Нагадаємо, що саме ця хвороба провокує деменцію і втрату деяких функцій організму.

Вироблення альфа-холестерину

Це так званий “хороший” холестерин, що складається з ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ). За рахунок високого вмісту природних насичених жирів в кокосовій олії, підвищується їх вироблення. Це знижує ризик виникнення серцево-судинних хвороб. Також вироблення альфа-холестерину знижує кількість “поганого” холестерину в організмі, показують дослідження.